چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر ۱۰۰ متر

هر کس از کودکی در ذهن خود ایده آل هایي برای چیدمان خانه رویایی خود دارد, پلان آن را در دفتر نقاشی اش می‌کشد و برای وسایل و لوازم آن برنامه ریزی می‌کند. زمانی که روز موعود میرسد و باید برای خانه آینده خود تصمیم بگیرد, به داشته هاي ذهنی خود رجوع کرده و برحسب علایق کودکی برای دکوراسیون خانه خود تصمیم می‌گیرد. خرید جهیزیه عروس دقیقا یکی از همین مواقعی هست که باید رویاهای کودکی را محقق کنید.

مطالب مرتبط با دکوراسیون برروی لینک زیر کلیک کنید

دکوراسیوندکوراسیون

 

شمار افراد ساکن; ۲ نفر
شغل صاحب خانه; نظامی
موقعیت شهر; بندر عباس
متراژ فضا; ۹۵ متر مربع
طبقه; دوم
ملک اجاره اي
شمار اتاق خواب; دو خوابه
سبک دکوراسیون; تلفیقی
رنگ هاي غالب; خاکستری و آبی
طراح; فاطمه دارابی و علی آفاقی

 

“تعریف هر سبک دکوراسیون داخلی, بر زمینه منابع گوناگون, متفاوت هست.”

خرید جهیزیه را با توجه انجام دادم

من برای خرید جهیزیه این دکوراسیون را انتخاب کردم. رنگ خاکستری را دوست داشتم و در ترکیب رنگی آن, آبی را قرار دادم. به نظرم این دو رنگ مفید با هم ست میشوند و فضای خانه خانه رنگ میگیرد.

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

اکثر عروس ها زمانی که برای خرید جهیزیه خود اقدام میکنند و چیدمان خانه را انجام میدهند, دوست دارند سبک دکوراسیون کلاسیک داشته باشند و فضای داخلی خانه شان رسمی تر باشد. ولی من و همسرم دوست داشتیم دکوراسیون منزل مان به سبکی باشد که درون آن آسان باشیم, فضای داخلی به ما آرامش دهد, ترکیب رنگی دور از کرم و قهوه اي یا حتی سفید باشد.

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

علاقه داشتم برای وسایل چوبی در کنار رنگ چوب, رنگ سفید هم به کار برده شود تا نمای زیباتر و شادتری به چیدمان منزلم بدهد.

 

چیدمان دکوراسیون خانه را از ذهن خودم آغار کردم

زمانی که رنگ خانه را در ذهنم انتخاب کردم, طبق همان هم دکوراسیونی را در نظر گرفتم که ترکیب رنگی هماهنگی داشته باشد. سپس خرید جهیزیه را شروع کردم. به نظرم در نهایت نیز نتیجه خوبی از خرید وسایل باقی ماند و درون خانه قرار گرفت. بعد از چیدمان وسایل در خانه, دکوراسیون خاکستری و آبی بوجود آمد و دقیقا به همان شکلی ایجاد شد که در ذهنم داشتم.

 

سپس ترجیح دادم یک رنگ مخالف هم در دکوراسیون خانه وجود داشته باشد, به همین علت ابتدایی ترین روش, بهره گیری از چهارپایه هایي بود که با خرج کم حاضر شدند, خود ما انها را رنگش کردیم و گلدان ها را روی چهارپایه ها قرار دادیم.

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

چه فضایی بهتر از استند گل برای قرار دادن گیاهان آپارتمانی خوشگل در فضای خانه وجود دارد؟ بانو دارابی هم از همین شگرد برای برجسه کردن گل و گیاهان خود بهره گیری کرده هست.

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

طراحی دکوراسیون داخلی خانه

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

دکوراسیون منزل

چیدمان دکوراسیون خانه های زیر 100 متر

 

 

گرد آوری : GapIno

عضویت در کانال تلگرام گپینو

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :